Návrat ke kořenům / SRÍ LANKA 2020 - jogabedrichov

Návrat ke kořenům

SRÍ LANKA / 27. 2. - 9. 3. 2020

______


Vydejte se s námi na Srí Lanku, kde uvidíte kořeny jógy,
krásnou přírodu a necháte se zklidnit vlnami oceánu.
Jdeme do toho s vámi. 🙏
Jóga v ráji

Pobyt na Srí Lance


Vydejte se s námi na Srí Lanku, kde uvidíte kořeny jógy, krásnou přírodu a necháte se zklidnit vlnami oceánu. Čekají nás ranní i večerní lekce jógy, meditace, zdravé a výživné snídaně a objevování krás Srí Lanky.

Srí lanka je nádherná země, která má kulturou velmi blízko k Indii, což je matka Jógy. Přibližně 70 % obyvatel Srí Lanky jsou thérávádoví buddhisté, 12,6 % praktikuje hinduismus – obě tyto náboženství jsou spjaty s filosofii jógy. Láska, porozumění, pravda, soucit, důvěra, oddanost hlubšímu významu. To jsou kvality (a jejich mnohem více), kterým se můžeme od obyvatel Srí lanky učit. Pozitivita a úsměvy jim rozhodně nejsou cizí. Země je to nádherná, plná tajemství a přírodních krás. Pláže zde vybízejí k odpočinku a relaxaci.


Pobyt je vhodný úplně pro všechny, kteří chtějí cestovat, naučit se něco nového a odměnit své tělo a duši sebeláskou.

Každý si z pobytu odveze něco jiného, protože každý z nás si řeší své vlastní „problémy“ a situace. Je zde, ale velká šance, že poznáte hodně nových lidí, kteří jsou na „stejné vlně“. Uvidíte novou krajinu a životní styl. Prohloubíte svou jógovou praxi. Seznámíte se s různými druhy jógy a vyzkoušíte nové techniky. Z pobytu odjedete odpočatí, plní nápadu a inspirace do života.

Každý den zahájíme jógovou hodinou, která bude trochu rychlejší, dynamičtější, aby rozproudila život v našem těle. Po fyzické praxi bude následovat práce s dechem, abych zapracovali na naší životní energii a zakončíme ranní meditací, která je pro naši mysl a duši. Po praxi přijde na řadu snídaně bohatá na místní suroviny, ovoce a zeleninu. Poté volný program anebo pokud se Vám bude chtít můžete s námi vyrazit na výlety a poznávat Srí Lanku. V ceně je jeden výlet společný pro všechny a to do národního parku, kde uvidíte typ přírody, který jste ještě neviděli. Po prožitém dni si dáme večeři a pak večerní lekci, která je klidnější, soustřeďující se na náš vnitřek, odpočinek a relaxaci.

Kdo pojede?

Martina Michalová E-RYT®200, YACEP®, Yoga Nidra

Mgr. Olga Uková ze studia Jóga Bedřichov

...a 20 dalších účastníků:-)

V ceně balíčku jsou zahrnuty letenky + :

• ubytování v resortu u moře

• letenky a pojištění

• 19 lekcí jógy

• polopenze

• jednodenní výlet

• poplatky a daně


Cena: 50.990 Kč / pobyt

Pro více informací či rezervaci nám neváhejte napsat!
Těšíme se na vás! 🙏