parallax background

Fasciální uvolnění pro spokojené tělo

Pronikněte společně s námi do tajuplného spojení fascií a jógy. Rozproudíme energii v těle, ale zároveň uvolníme zatuhlá bolavá místa pomocí jógy s válcem a míčkem. 

Proč zrovna jógovou terapii

V lekci používáme dlouhý pěnový válec (délka 90 cm x průměr 15 cm), který drží tvar při zátěži. Díky této jógové pomůcce se intenzivně zpevňuje střed těla, zlepší se celkové držení a vnímání těla (propriorecepce). Stimuluje se fasciální tkáň, jejím střídavým stlačováním a uvolňováním dochází k lepšímu rozproudění tekutin a energií v těle, uvolňují se zatuhlá a bolestivá místa, tělo se stává pružnější a rychleji regeneruje.  

Čeká vás 5 videí

Jóga s válcem - protažení přední a boční linie 

V této lekci se zaměříme více na otevření a protažení přední strany těla, hrudník, žebra a přední stehna, dále pak na boční linii a otevření mezižeberních prostor. 

Protažení na židly

Speciální lekce, kterou můžete aplikovat v práci při sedavém zaměstnání. Dále je vhodná pro lidi, kteří nemají stabilitu v nohou, či jsou po úrazu. 

Jóga s válcem - otevření hrudníku, protažení ramen a paží

 
V této lekci využijeme válec pro celkové otevření hrudníku, protažení ramen a paží. Páteř zahřejeme pomocí bezpečných twistů a uvolníme také krční páteř. 

Jóga s válcem - uvolněná zadní strany těla 

 
Zaměříme se na uvolnění chodidel, zadní stranu dolních končetin a pánve. Rozpohybujeme a rozmasírujeme křížovou oblast a celá záda. 

Fasciální jóga s míčky

Pojďme společně probudit chodidla, která jsou většinu času schovaná v botě. Věnujte jim pár minut pozornosti a budou vám vděčná. Naše chodidla jsou velmi důležitá, nesou nás celým životem a energeticky spojují a uzemňují s matkou zemí. 

Koupit balíček a zacvičit si ještě dnes

 

Po zaplacení objednávky, vám bude zaslán e-mail, ve kterém najdete veškerá videa, která patří k balíčku.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
parallax background

Kdo vás jógou provede

 

Olga Uková

Jóga je radost, štěstí, láska, energie. Jóga je mým učitelem, který mne inspiruje, vede dál, kupředu, učí mne porozumět sobě samotné, ale i ostatním, světu, díky ní si věřím, na nic si nehraji a jsem svá, volná. Je celistvým přístupem k životu. Jóga je jako dobrý přítel, který pomůže, umí rozesmát, má pro mne porozumění, vždy si udělá čas a nikdy neodchází, neobrátí se zády."🙌

 

Zuzana Šormova Janoušková

Jóga je pro mě nejlepší přítel,v každé životní situaci přesně ví,co potřebuji.Jako fyzioterapeut miluju všechny pozitivní dopady jógy na tělo,jako sportovec oceňuji,jak posiluje celé tělo,buduje vytrvalost a sebedůvěru. Jóga pro mě není jen o fyzickém cvičení ,ale také o cvičení ducha a meditacích. Zastavením se sama v sobě,právě tady a právě teď.