parallax background

Unikátní jógové pobyty

Přijeďte načerpat novou sílu do Jizerských hor

Pořádáme jógové pobyty v Jizerských horách, které vám vezmou dech. Jezdíte k nám už léta a my jsme pro rok 2023 naše jógové pobyty o něco vylepšily. Můžete se těšit na nová témata, lektory a mnoho dalšího. Snažíme se, aby jste si z každého pobytu odnesli něco domů. Ať je to učení, nová přátelství, zážitky nebo spojení. 
Chcete zažít něco nového? Cítíte, že potřebujete na chvíli vypnout a jen se nechat vést? Milujete kouzelnou přírodu? Milujete jógu? Tak právě pro vás jsou naše jógové pobyty tím pravým místem, kde nesmíte chybět.

Příroda

Dopřejte si čas pouze pro sebe

Milujete přírodu, ale rádi byste si tento pobyt především odpočinuli? Dáte přednost relaxaci? Tak potom se u nás budete mít jako v bavlnce. Za krásné počasí můžete odpočívat v blízkosti ubytování a studia. Jen tak si sednout na lavičku u řeky, poslouchat zvuky vody a třeba i meditovat. Nebo si vzít oblíbenou knížku a užívat si volnou chvíli.

Prší? Nevadí!

Aby se vám u nás líbili i za deštivého počasí, najdete zde společenskou místnost, kde můžete trávit volné chvíle.

Milujete výlety?

Program je postavený tak, abyste měli čas na poznávání krás Jizerských hor. Příroda je zázračná, a proto je důležité v ní trávit dostatek času. 

Jedinečné jógové pobyty 2023

Jedinečné jógové pobyty 2024

 

Kompletní informace k pobytům pro vás připravujeme. 

Pokud máte zájem o bližší informace a možnost si pobyt rezervovat již teď, napište na e-mail - recepce@uko.cz