parallax background

Studio Jóga Bedřichov

Vítejte v ráji jógy,

ze kterého nebudete chtít odejít.

Sály s výhledy do lesa

Ve studiu máme 2 jógové sály (meditační fialový, jógový a školící modrý), které se pyšní krásnými výhledy do přírody. Každé roční období je magické a pohled z okna velmi uklidňující. Někdy nás dokonce navštíví i obyvatelé lesa :).

Oáza klidu

Přímo u studia najdete OÁZU KLIDU. Pod okny sálů s magickými výhledy protéká potok, ve kterém se můžete smočit nebo jen tak poslouchat jeho šum.

Před vchodem do studia se nachází meditační chodníček, kde si můžete zout boty a bosí se projít po kamenech, nebo se jen tak posadit na lavičku a poslouchat zvuky přírody, rozjímat či meditovat.

Osobité lekce

Ve studiu se snažíme, aby si každý našel to své. Proto u nás najdete různé styly jógy, které jsou vhodné pro úplné začátečníky i pro pokročilé. Jsme hrdí na naše lektory, kteří mají za sebou kvalitní jógové vzdělání a stále svou cestu obohacují dalšími kurzy, aby vám mohli předat to nejlepší.

Jóga butik

Neustále rozšiřujeme sortiment našeho butiku a snažíme se o jeho pestrost. V butiku před nebo po lekci můžete zakoupit produkty jako je domácí granola nebo oříškové krémy, které připravujeme přímo v našem resortu UKO. Dále zde najdete oblečení na jógu, esenciální oleje, lahodné ajurvédské čaje, unikátní jógové podložky a mnoho dalšího. 

Zaměření na detail

Někdy jsou to právě maličkosti, které dokáží prohloubit celý zážitek z lekce. Na našich hodinách se setkáte s aromaterapií, muzikoterapií a především s osobním přístupem a péčí.

Spojte se s námi

Pokud jste lektorem jógy a rádi byste vzali do našeho ráje svoje klienty, tak neváhejte! Jsme součástí resortu UKO a nabízíme zároveň ubytování, wellness a restauraci s lahodnou kuchyní.

Nakoukněte k nám