Živé vysílání přímo ze studia


Připojte se k nám na on-line lekci jógy a zacvičte si přímo z vašich domovů. Načerpejte pozivitvní energii, protáhněte ztuhlé tělo a užijte si trochu toho "našeho bedřichovského sluníčka". Společně si zacvičíme a alespoň takto na dálku zůstaneme v kontaktu.
Potvrzující e-mail
Nově vám přijde potvrzující e-mail, ve kterém už nemusíte hledat odkaz na lekci. Tu si spustíte v rezervačním systému stejně, jako jste se na lekci přihlásili.
Užijte si lekci!
15 minut před online lekcí, se lektor přihlásí do virtuálního sálu a vy tak budete vpuštěni do lekce.
Až 48 hodin zpětně
Nestihli jste lekci? Nevadí! My vás jistíme. Lekce je dostupná ještě 48 hodin zpětně. Stačí se přihlásit ke svému účtu a v kategorii "videa k lekci" dohledáte tu svou.

Speciální Membership +

 

Nyní si můžete zakoupit měsíční členství na online lekce za 750 Kč / měsíc. Čeká vás měsíc neomezených online lekcí, která si můžete pustit až 48h zpětně, ale také BONUSOVÁ videa (více jak 1500 videí, od různých stylů jógu).

! Upozornění !

Po zakoupení kreditu mějte strpení, než vám ho rezervační systém připíše na účet. Proto kupujte kredit včas, nejlépe pár dní s předstihem.

UKOplaylist speciálně pro vaši jógovou praxi 

Připravili jsme si pro vás playlisty, které si můžete pustit k vaši jógové praxi. Postupně budeme hudbu přidávat.

Důležité informace před tím, než začnete

 

Lekce, které pořádáme skrze aplikaci ZOOM, jsou zpoplatněné. Cena lekce je vždy uvedena v rezervačním systému. Víme, že nemůžeme nahradit pocit, který získáte při osobním setkání v našem studiu, ale děláme vše pro to, abyste si i tak z hodiny odnesli krásný pocit a dobře si zacvičili.
 
Po přihlášení na lekci, sinezapomeňte vypnout zvuk mikrofonu. Pokud chcete, můžete si zapnout web kameru a přispět tak k příjemnému propojení učitele se studentem.