Online lekce jógy přímo z Bedřichova | Jóga Bedřichov
parallax background

Živé vysílání přímo ze studia


Připojte se k nám k lekci jógy přímo z vašich domovů. Víme, že tato situace není lehká pro nikoho z nás a proto jsme vám chtěli přinést do vašich domovů trochu toho našeho sluníčka. Společně si zacvičíme a alespoň takto na dálku se propojíme!

Stáhněte si aplikaci ZOOM

V první řadě si zdarma stáhněte a nainstalujte aplikaci ZOOM do vašeho počítače nebo telefonu a vytvořte si účet pod kterým se budete přihlašovat.

Rezervujte si svou hodinu

Na našem rezervačním portálu se přihlaste (nebo vytvořte účet) dobijte si kredit online a rezervujte si svou oblíbenou hodinu!

Počkejte na potvrzující e-mail

Následně vám přijde potvrzující e-mail, ve kterém obdržíte odkaz na vaši lekcí. V den události stačí kliknout na odkaz a už jen vyčkávat na příchod učitele. Nezapomeňte si vypnout mikrofon.

Užijte si lekci!

Teď už přijde ten čas, kdy si společně užijeme krásnou hodinu jógy! Moc se na vás všechny těšíme a věříme, že i přes malé nedostatky které online prostředí přináší si společně hodinu užijeme. Těšíme se na vás!

Měsíční členství za 500 KčNyní si můžete zakoupit měsíční členství na online lekce za 500 Kč / měsíc. Čeká na vás měsíc neomezených online lekcí z pohodlí vašeho domova!

! Upozornění !


Po zakoupení kreditu chvíli trvá než vám ho rezervační systém připíše na váš účet. Proto prosím kupujte kredit v čas a nejlépe pár dnů dopředu.

Důležité informace před tím, než začnete


Lekce, které budeme pořádat skrze aplikaci ZOOM jsou zpoplatněné. Cena lekce je vždy uvedena v rezervačním systému. Víme, že nemůžeme nahradit pocit, který získáte při osobním setkání v našem studiu, ale uděláme vše pro to, abyste si i tak z hodiny odnesli krásný pocit a dobře si zacvičili.

Až se přihlásíte na lekci, nezapomeňte si vypnout zvuk mikrofonu. Pokud chcete, můžete si i vy zapnout vaši web kameru a přispět tak příjemnému propojení učitele se studentem.

Pokud si nejste lekcí jisti a raději byste zkusili něco jiného, máte možnost se přihlásit na některá naše živá vysílání, která zdarma pořádáme na našem Facebook profilu.
 
 

Jak nainstalovat a používat aplikaci ZOOM


Natočili jsme pro vás video návod, kde najdete jak aplikaci ZOOM nainstalovat a používat. Těšíme se na lekce s vámi!
 
zoom