parallax background

Živé vysílání přímo ze studia


Připojte se k nám na on-line lekci jógy a zacvičte si přímo z vašich domovů. Načerpejte pozivitvní energii, protáhněte ztuhlé tělo a užijte si trochu toho "našeho bedřichovského sluníčka". Společně si zacvičíme a alespoň takto na dálku zůstaneme v kontaktu.

Rezervace hodiny

Na našem rezervačním portálu se přihlaste, dobijte si kredit a rezervujte si svou oblíbenou hodinu. Berte prosím na vědomí, že transakce může trvat i jeden den.

Potvrzující e-mail

Nově vám přijde potvrzující e-mail, ve kterém už ale nemusíte hledat odkaz na lekci. Tu si spustíte v rezervačním e-mailu stejně, jako jste se na lekci přihlásili.

Užijte si lekci!

15 minut před online lekcí, se lektor přihlásí do virtuálního sálu a vy tak budete vpuštěni do lekce.

Až 48 hodin zpětně

Nestihli jste lekci? Nevadí! My vás jistíme. Lekce bude dostupná ještě 48 hodin zpětně. Stačí se přihlásit ke svému účtu a najdete v kategorii "videa k lekci".

Speciální Membership +

 

Nyní si můžete zakoupit měsíční členství na online lekce za 750 Kč / měsíc. Čeká na vás měsíc neomezených online lekcí z pohodlí vašeho domova! Přístup budete mít jak na online lekce tak na BONUSOVÁ videa, která si můžete zpětně pustit.

! Upozornění !


Po zakoupení kreditu chvíli trvá než vám ho rezervační systém připíše na váš účet. Proto prosím kupujte kredit v čas a nejlépe pár dnů dopředu.

Důležité informace před tím, než začnete


Lekce, které budeme pořádat skrze aplikaci ZOOM jsou zpoplatněné. Cena lekce je vždy uvedena v rezervačním systému. Víme, že nemůžeme nahradit pocit, který získáte při osobním setkání v našem studiu, ale uděláme vše pro to, abyste si i tak z hodiny odnesli krásný pocit a dobře si zacvičili.

Až se přihlásíte na lekci, nezapomeňte si vypnout zvuk mikrofonu. Pokud chcete, můžete si i vy zapnout vaši web kameru a přispět tak příjemnému propojení učitele se studentem.

Chtěli by jste si nejprve cvičení on-line jógy vyzkoušet? Využijte možnost se přihlásit na některá naše živá vysílání ze studia, která zdrama pořádáme na našem Facebookovém profilu!.