Nabízené hodiny jógy u nás ve studiu - Jóga Bedřichov

Co naše studio nabízí

Zdravé snídaně od naší Lucky


Každý víkend si u nás ve studiu můžete dopřát lahodné a zdravé snídaně od naší Lucky. Pokaždé na vás bude čekat něco jiného, ale rozhodně dobrého. Vaříme z lokálních surovin a snažíme se, aby snídaně obsahovaly vše potřebné ke správnému nastartování dne.
Přijďte si k nám zacvičit, protáhnout a dobře najíst.

Každou sobotu a neděli po ranní hodině jógy

Lekce, které u nás najdete

Vitalita

Vitální Jóga


Vitální (hormonální) jóga podporuje správné fungování těla a jeho vitalitu. Je zaměřena na stabilizaci těla, tvarování problémových zón, proudění lymfy, harmonizaci oběhového, trávícího a hormonálního systému, správnému držení těla a prevenci bolesti zad.

Síla

Power jóga


V této hodině začneme jógou a poté změníme rychlost a začneme využívat různé fitness styly, abychom posílili střed těla. Je to skvělý mix, pokud chcete mít silné tělo a tvarovaný střed těla.

Uvolnění

Fasciální Jóga


Fasciální jóga je spojením tradiční hathajógy nebo vinyásajógy s principy fasciálního tréningu. Zahrnuje prvky uvolňujících Yin technik, dynamičtějších Yang technik, a základních principů fasciální stimulace tkání pomůckami (pěnové válce a míčky). Praxe fasciální jógy nám ukáže několik způsobů jak pracovat s fasciemi pomocí auto-masáží, různých pohybů a zvuků.

Propojení

Jóga 101 - abeceda


Chcete se naučit, jak provádět základní pozice, dechové, relaxační a meditační techniky a mnoho dalšího ze základů jógy? Během těchto lekcí se vám dostane praktického výkladu o základních pozicích a krok za krokem se naučíte, jak provádět nejdůležitější jógová cvičení a sestavy včetně nejznámějšího pozdravu slunci, dozvíte se více o čakrách i jógové filozofii.

Zdraví

Zdravotní jóga


Zdravotní jóga je zaměřena na člověka jako celek a cvičení je pouhou součástí. Soustředíme se na běžné problémy naší civilizace jako je alergie, astma, bolesti zad, bolesti kyčlí…

Bez stresu

JIN jóga


Užijte si hodinu, která několika způsoby uvolňuje chronický stres jak z naše těla, tak i mysli. Tato hodina je navržená tak, abychom propustili napětí a vytvořili nový prostor pro vše, co Vás čeká.

Jógový spánek

Jóga Nidra


Jóga nidra je vědomý stav mezi spánkem a bděním. Mysl je ve výjimečném postavení a schopnosti přijímat. Všechno se v tuto chvílu učí rychle. Mysl se dá směřovat k čemukoliv a to v ní zůstává a klíčí. Praxe jóga nidry umožňuje vnímat a přijímat intuice z podvědomí. V této fázi vědomí se rozvíjí poetika a umění, inspirace a možnosti všeho druhu. Intuice rozvinutá v jóga nidře je zdrojem pro pochopení situací a hledání odpovědí na otázky, které člověk má v bdělém stavu.

Myšlení

Jógová terapie


Jógová terapie je vlastně zdravotní cvičení vhodné pro všechny cvičící, v každém věku. Je to práce vědomou pozorností s dechem, trénuje koncentraci a regeneruje mysl a tělo současně. V rámci jógové terapie jsou praktikovány pozice pro uvolnění zad a kloubů, vývojové polohy a ásany, které pozitivně působí na regeneraci fyzického těla a současně stimulují mozek, který je základem řízení lidského pohybu. Dechová praxe (pranájáma) je podstatnou součástí jógové terapie.

Měsíc

Úplňková jóga


Cítíte se plní emocí, starostí či myšlenek? Chcete zažít chvilku klidu a urovnat si vše v hlavě? Dopřejte si jednou za měsíc hodinku, která je pouze a jenom pro Vás? Pozicemi uvolníme tělo, dechem energii a meditací naší mysl. Dáme si nová předsevzetí a vystoupíme do nového cyklu připravení a plní nápadů a síly je realizovat.

Ranní ptáče

Ranní jóga


Zahajte svůj den krátkou meditací, protažením a zahřátím svého těla, vyčištěním svojí mysli. Začněte ranní jógou a váš den bude plný úsměvů. Hodina obsahuje Pozdravy Slunce, rovnovážné pozice, pozice ve stoje, posilující pozice a hluboké protažení. Brzká ranní hodina je skvělý způsob, jak se spojit s okamžikem a nadcházejícím dnem a také si dát předsevzetí. Vstaňte a zazařte!

Procitneme

Jinový Restor


Jinová jóga se spojí s restrorativní.

Zdraví

Fyzio jóga


Zdravotní joga je zaměřena na člověka jako celek a cvičení je pouhou součástí. Soustředíme se na běžné problémy naší civilizace jako je alergie, astma, bolesti zad, bolesti kyčlí…

Začínáme

Jóga pro začátečníky


Tato lekce pro začátečníky posílí, protáhne, vytvaruje a uvolní celé Vaše tělo. Tato jemná hodina je ideální pro začátečníky, dovoluje se plně soustředit na postavení v pozicích a náš dech. Budeme nabízet mnoho modifikací, abychom ulehčili nástup do pozice. Budete se cítit nabiti novou silou a dodáme Vám pocit osvěžení.

Pohyb

Vinyasa jóga


Tato hodina je založená na Vinyase neboli praxi založené na jeden dech – jeden pohyb. Je to zábavná a dynamická rutina, která se postupně vypracuje do plynoucí sekvence. Setkáváme se zde s takzvanou svobodou pohybu, kde jsou pozice v novém nádechu plném překvapení. Po hodině se budete cítit plní energie, klidní, a připravení čelit světu.

Zpátky k sobě

Balance jóga


V této lekci se bude věnovat pozicím a technikám, které se podílí na správném fungování oblasti pánve, reprodukční systému a hormonů v těle. Hodina je jemnějšího rázu a využívá léčivé jógové techniky.