Jaké druhy jógy u nás nabízíme - jogabedrichov

Jaké lekce u nás najdete

Síla

Jóga a Core


V této hodině začneme jógou a poté změníme rychlost a začneme využívat různé fitness styly, abychom posílili střed těla. Je to skvělý mix, pokud chcete mít silné tělo a tvarovaný střed těla.

Uvolnění

Fasciální Jóga


Fasciální jóga je spojením tradiční hathajógy nebo vinyásajógy s principy fasciálního tréningu. Zahrnuje prvky uvolňujících Yin technik, dynamičtějších Yang technik, a základních principů fasciální stimulace tkání pomůckami (pěnové válce a míčky). Praxe fasciální jógy nám ukáže několik způsobů jak pracovat s fasciemi pomocí auto-masáží, různých pohybů a zvuků.

Propojení

Jóga 101 - abeceda


Chcete se naučit, jak provádět základní pozice, dechové, relaxační a meditační techniky a mnoho dalšího ze základů jógy? Během těchto lekcí se vám dostane praktického výkladu o základních pozicích a krok za krokem se naučíte, jak provádět nejdůležitější jógová cvičení a sestavy včetně nejznámějšího pozdravu slunci, dozvíte se více o čakrách i jógové filozofii.

Vitalita

Vitální Jóga


Vitální (hormonální) jóga podporuje správné fungování těla a jeho vitalitu. Je zaměřena na stabilizaci těla, tvarování problémových zón, proudění lymfy, harmonizaci oběhového, trávícího a hormonálního systému, správnému držení těla a prevenci bolesti zad.

Myšlení

Jógová terapie


Jógová terapie je vlastně zdravotní cvičení vhodné pro všechny cvičící, v každém věku. Je to práce vědomou pozorností s dechem, trénuje koncentraci a regeneruje mysl a tělo současně. V rámci jógové terapie jsou praktikovány pozice pro uvolnění zad a kloubů, vývojové polohy a ásany, které pozitivně působí na regeneraci fyzického těla a současně stimulují mozek, který je základem řízení lidského pohybu. Dechová praxe (pranájáma) je podstatnou součástí jógové terapie.

Bez stresu

JIN jóga


Užijte si hodinu, která několika způsoby uvolňuje chronický stres jak z naše těla, tak i mysli. Tato hodina je navržená tak, abychom propustili napětí a vytvořili nový prostor pro vše, co Vás čeká.