Jaké druhy jógy u nás nabízíme - jogabedrichov

Jaké lekce u nás najdete

Síla

Jóga a Core


Tato silná kombinace mužské a ženské stránky Vám přinese úžasnou rovnováhu mezi posilováním a protažením. V první půlce budeme praktikovat silové Yang pozice a zakončíme s uklidňujícími Yin pozicemi. Jestliže hledáte rovnováhu ve svém životě, anebo jogové praxi, pak je tohle skvělý mix.

Uvolnění

Fasciální Jóga


Fasciální jóga je spojením tradiční hathajógy nebo vinyásajógy s principy fasciálního tréningu. Zahrnuje prvky uvolňujících Yin technik, dynamičtějších Yang technik, a základních principů fasciální stimulace tkání pomůckami (pěnové válce a míčky). Praxe fasciální jógy nám ukáže několik způsobů jak pracovat s fasciemi pomocí auto-masáží, různých pohybů a zvuků.

Propojení

Jóga 101 - abeceda


Chcete se naučit, jak provádět základní pozice, dechové, relaxační a meditační techniky a mnoho dalšího ze základů jógy? Během těchto lekcí se vám dostane praktického výkladu o základních pozicích a krok za krokem se naučíte, jak provádět nejdůležitější jógová cvičení a sestavy včetně nejznámějšího pozdravu slunci, dozvíte se více o čakrách i jógové filozofii.

Vitalita

Vitální Jóga


Vitální (hormonální) jóga podporuje správné fungování těla a jeho vitalitu. Je zaměřena na stabilizaci těla, tvarování problémových zón, proudění lymfy, harmonizaci oběhového, trávícího a hormonálního systému, správnému držení těla a prevenci bolesti zad.