S kým si u nás zacvičíte

Olga Uková

Jóga je radost, štěstí, láska, energie. Jóga je mým učitelem, který mne inspiruje, vede dál, kupředu, učí mne porozumět sobě samotné, ale i ostatním, světu, díky ní si věřím, na nic si nehraji a jsem svá, volná. Je celistvým přístupem k životu. Jóga je jako dobrý přítel, který pomůže, umí rozesmát, má pro mne porozumění, vždy si udělá čas a nikdy neodchází, neobrátí se zády."🙌

Nejčastěji učí:

Jógovou terapii, Ranní jógu s válcem, Vitální jógu, Restorativní jógu, Onko jógu

 

Zuzana Šormova Janoušková

Jóga je pro mě nejlepší přítel,v každé životní situaci přesně ví,co potřebuji.Jako fyzioterapeut miluju všechny pozitivní dopady jógy na tělo,jako sportovec oceňuji,jak posiluje celé tělo,buduje vytrvalost a sebedůvěru.Joga pro mě není jen o fyzickém cvičení ,ale také o cvičení ducha a meditacích. Zastavením se sama v sobě,právě tady a právě teď.

Nejčastěji učí:

Power jógu, Jemnou Vinyasu, Zdravá zada a fascie

Jana Nekvindová

Jóga pro mě znamená směr, díky kterému mohu objevovat sama sebe, mít na život jiný pohled. Postupně zjišťuji a zkouším, co všechno to vlastně znamená. Má pro mě nekonečně mnoho možností, a to mě na tom baví a láká.

Nejčastěji učí:

Vinyasa jóga, Ranní jóga

Romana Vlčková

Jsem nadšenou fyzioterapeutkou a sportovkyní. Svým klientům se věnouji po stránce těla, mysli i výživy. Závodně jsem dělala aerobik a hrála volejbal. Dlouhá léta jsem byla instruktorkou pilates, aerobiku a taky bosu. V roce 2022 jsem úspěšně prošla Akademií jógy Martiny Michalové. Na mých lekcích jógy se maximálně snažím propojit své znalosti o těle a fyzioterapii se všemi aspekty jógy od filosofie, přes pránájámu po cvičení ásán (jógových pozic). 
 
Nejčastěji učí:
Fyzio jóga, Ranní jóga

Jana Mráková

Na józe miluji její různorodost a všestrannost, dokáže nás provázet každém dnem, ač si to většina z nás ani neuvědomuje. Její pohybová komplexnost udržuje naše těla v harmonii, ukazuje nám, kde máme rezervy a kde jsou naopak naše přednosti a to jak na podložce tak přeneseně i v našich životech. Když se člověk ponoří do dechu a pohybu dokáže ho to jak namotivovat a rozproudit, tak uvolnit a nechat věci přirozeně plynout. Je to prostě meditace v pohybu, kdy ladíme náš dech (náš život) a pohyb (kvalitu života). A velice ráda bych toto uvědomění šířila dál.

Nejčastěji učí:

Ranní jóga

Gabriela Struna

Jóga je cesta, na kterou jsem se vydala před mnoha lety. Ukázala mi nové obzory, otevřela spousta dveří, dala mi nová přátelství a prostor k poznávání sama sebe. Nejraději mám praxi powerjógy, kde ve výdržích posouvám nejen své fyzické tělo, ale i to duchovní a lekce vinyasy, kde se harmonicky propojuje síla dechu a pohybu.
 
Nejčastěji učí:
Power jóga

Sára Jislová

S jógou jsem se seznámila už v dětství, věrně mě provázela celým dospíváním jako kompenzační cvičení. Až jsem si uvědomila, že je to mnohem víc než protahování a cool pozice. Propadla jsem jí natolik, že hned jak to šlo, jsem se sama stala lektorkou. Neskutečně mě baví ta pestrost jógy, to jak mě učí pokoře, hlavně když si myslim, že už něco konečně vím, ale ona mi tím jen odhalí to, kolik toho ještě ani zdaleka nevím. To co mě na józe nejvíce přitahuje jsou ČAKRY, kterými je inspirovaná většina mých lekcí. Tak doraž a poznej jejich kouzlo i ty.

Nejčastěji učí:

Ranní jóga, Power jóga, Hluboké protažení a relaxace, Body flow and Mind flow
 

Lucie Synková

Jóga je životní cesta a já jsem moc ráda, že mě život nasměroval k tomu, abych se touto cestou vydala. Celkově miluju pohyb, ale jóga mě zaujala i svou hloubkou. V ní člověk může najít vše, co právě potřebuje. Zklidnit svou mysl, protáhnout se nebo si dát pořádně do těla. Dokáže nám i ukázat cestu k životní harmonii a spokojenosti.

Nejčastěji učí:

Power jóga
 

Denisa Drbohlavová

Jóga pro mě není pouze činnost nebo cvičení. Jóga je mou součástí a životním stylem. Miluji to jak je komplexni a dokáže mi pomoc v každodenním životě. Skrze jógu chci sdílet radost a pomahat lidem na jejich cestě ať už je jakákoliv. Na chvíli se zastavit a užívat si sílu přítomného okamžiku. Být šťastní tady a teď.

Martina Michalová

Jógu dělám celý svůj život. Jako dítě jsem byla hyperaktivní a jóga mi pomohla se zklidnit. Když mi bylo 22 přestěhovala jsem se do Kanady a jako každá změna, i tato byla velmi těžká. Jóga mi pomohla najit klid, pohodu a komunitu. Potkala jsem zde svoji učitelku – mentorku, Christinu Raskin, která mi svým jemným vedením, plným porozumění a neodsuzování změnila život.🌷A za to jsem ji nesmírně vděčná.

Nejčastěji učí:

FIT flow, Hluboké protažení a relaxace

Lenka Václavová

"Jóga je tanec každé buňky těla na vlnách dechu." Jógu praktikuji asi od svých 15ti let a již v té době jsem tušila, že mne tato vášeň jen tak neopustí. Jóga se stala součástí mého života, nepřestává mne okouzlovat, přináší mi zdraví, radost, energii, nadhled, svobodu, pokoru, vnitřní klid a nekonečné poznávání sebe sama. Těším se na vás na mých lekcích a věřím, že vás jóga nadchne stejně jako mě a bude vám ku prospěchu těla, mysli i duše:).

Nejčastěji učí:

Jin Jóga

Simona Kralova

Jóga pro mě znamená pohyb.. napojení se na sebe, klid, uzemnění, nebo naopak radost, potěšení a komunitu. Spojení se sebou a díky lektorství i možnost spojení a sdílení s ostatními. Yoga má úžasnou škálu možností, vzít si v danou chvíli co potřebuji. Učí mě zachytit, všimnout si a vnímat… Většinu svého života jsem tančila… pohyb, flow v rytmu hudby a dechu, je to moje.. Je pro mě skvělou fyzickou praxí, ale díky své filozofii a celistvosti i cestou ke spokojenějšímu životu. Skvělé je, že yogu může praktikovat každý, v každém věku, za každé situace..

Nejčastěji učí:

Ranní jóga

Iva Fléglová

Jógu vnímám jako vybalancování každodenního života. Jako většina jsem začínala s jógou kvůli fyzičnu, a to na lekcích power jógy. Ne že bych přímo potřebovala, aby ze mě kapal pot, ale pokud jsem se na lekci „nezničila“, nebyla to pro mě správná lekce. Když se pak v mém životě v jednu chvíli nahromadilo víc stresu než normálně, začala jsem upřednostňovat klidnější formy lekcí, hlavně hatha jógu a také hormonální jógu. Začal mě víc zajímat klid, slova, energie, dech. Netroufám si říct, že bych přímo objevila své vnitřní já, spíše začala chápat, že je i něco víc a že stojí za to, to objevovat, prozkoumávat, vnímat. Tehdy jsem měla potřebu ukázat toto i dalším, a protože jsem maminkou dvou krásných holčiček a ty se zrovna v tu samou chvíli seznámily s dětskou jógou, která je nadchla, věděla jsem, že právě toto je to pravé. Již nějakou dobu se tedy věnuji hlavně dětské józe téměř všech věkových kategorií. Na jógu pro dospělé jsem ale také nezanevřela, a především lekce jemnější jógy nebo i těhotenská jóga jsou pro mě jako skvělé vyvážení vzruchu, akce, chaosu a klidu, naslouchání, uvědomění. Věřím, že jóga je pro každého, že ji může praktikovat každý, a že si v ní najde to své.

Nejčastěji učí:

Dětská jóga

Helena Farabauerová

Sport mě provází už od dětství, ale józe jsem se začala věnovat až ve svých 40 letech a to právě v Bedřichově u Olinky.
Jóga se pro mě stala prostředkem ke zklidnění, vyčistění hlavy a zastavením se v každodenním stresu a zlepšení flexibility těla. Dětské lekce vedu již 18tý rok a to pro děti, s rodiči, od 6 měsíců až po školní děti (cvičení rodičů s dětmi, sportovní kroužky pro děti od 3 let všeobecně zaměřené či se specializací na atletiku, gymnastiku, dopravní východu, aerobik a další). Díky mé osobní zkušenosti s jógou chci tyto pozitivní účinky předávat i dětem na kroužcích.

Nejčastěji učí:

Dětská jóga