Aktuální události
Master Vinyasa jóga

18.4., 16.5., 20.6.

18:30 - 20:00

Lekce Master Vinyasa je pro všechny, kteří už mají zkušenost s jógovou praxí Vinyasy. V této hodině se navrátíme ke kořenům jógy, kdy poplujeme na vlně dechu bez zastavování a vysvětlování pozic. Přijďte každé třetí úterý v měsíci společně s námi uctít původní kořeny Vinyasa jógy a užít si lekci v rytmu svého dechu. 

Lekcí vás provede Martina Michalová

Rezervace

BAZÁREK pro Karmu srdcem

13.3 - 26.3.

,,Člověk je zrozen k vzájemné pomoci" - Seneca
 
Pojďte společně s námi pomoci tam, kde je to potřeba. Spolek Karma srdcem, kterého jsme součástí, pořádá jógový Bazárek s tím, že výtěžek poputuje lidem v nouzi.
 
Jak můžu pomoci?
 
V termínu 13. - 26. 3. můžete nosit věci, které byste rádi věnovali na prodej do Bazárku. Jedná se o jógové pomůcky, knížky, oblečení, CD,...
Věci můžete nosit, kdykoli PŘED nebo PO lekci do studia Jóga Bedřichov. Vše shromáždíme, a pak odvezeme do Karmy srdcem. 
 
Kdo je Karma srdcem?
 
Nezisková organizace, která spojuje jógu s pomocí. "Karma" znamená konání,  Karma Srdcem znamená nezištnou pomoc lidem v nouzi.

Prožitková meditace a rapé ceremonie

25. 3.

20:00 - 23:00

V první části vás čeká prožitková meditace s ohněm, vykuřovadly, podmanivou hudbou, šamanskými bubny a jinými hudebními nástroji, později rapé ceremonie,  která vám rozproudí energii v těle.  Rapé ceremonie přináší intenzivní energetický zážitek,  dochází k prudkému otevření vašeho energetického pole a vědomí.

Meditací a rapé ceremonií vás provede: Michal Rauer

Cena 650Kč

Víc informací

WIM HOF kurz

8. 4.

9:30 - 15:30

Jednoduchý, ale velmi účinný nástroj, díky kterému můžeme být v životě šťastní, zdraví a silní. Je založená na práci s  dechem, vystavování se chladu a nastavení mysli. Pokud denně věnujeme chvilku sami sobě s laskavým záměrem, dějí se v životě zázraky.

Kurzem vás provede: Zuzana Ježková
 
Článek o metodě Wima Hofa si můžete přečíst zde.
 
Cena 2.800Kč

Víc informací

Jarní JIN jóga

8.4.

18:00 - 19:15

Jaro je tu a s ním čas na vše nové! Zpříjemněte si sobotní večer a dopřejte si zastavení, zklidnění a načerpání nové síly na začátku jara.

Rozproudíme energii v meridiánech jater a žlučníku a podpoříme tak činnost a zdraví těchto orgánů - pomůžeme detoxikovat a občerstvit naše tělo.

Lekcí vás provede Lenka Václavová

Rezervace

Velikonoční tvoření

9.4.

13:00 - 18:00

Tradiční odpoledne pro děti a dospělé při svátku Velikonoce - během odpoledne je možné přicházet a vyzkoušet si některé z velikonočních tradic, jako je pletení pomlázek s Jardou, malování vajíček se Štěpánkou a výroba dekoračního králíka nebo kuřátka s Helenkou.

Kde: v budově restaurace UKO resortu, Připojit se můžete v průběhu celého odpoledne

Cena 200Kč

Více informací

Aromaterapie v jógové praxi

15.4.

14:30 - 17:30

Esenciální oleje nám nejen příjemně voní, ale hlavně fungují na fyzické tělo jako podpůrná metoda přírodní léčby, ovlivňují také naše myšlení a náladu. Během semináře se dozvíte základní informace o aromaterapii a také se podíváme, jak využít aromaterapii během jógové praxe a při meditacích, jak používat jednodruhové esence a jak si vytvořit vlastní směsi.   

Seminář je vhodný jak pro lektory jógy, tak i pro veřejnost

Seminářem vás provede: Olga Uková

Cena 590Kč

Rezervace

 

AJURVÉDSKÉ VAŘENÍ

25.4. / OBSAZENO

 9:30 - 17:00

Během kurzu se naučíte prakticky aplikovat ajurvédské principy při vaření a plánování jídelníčku. Osvojíte si postupy, s jejichž pomocí můžete vařit s běžnými českými surovinami, zdravě, barevně, rychle a velmi chutně. V ajurvédě jídlo je vždy lékem a respektuje vaši konstituci.

Vše na kurzu uvařené se bude konzumovat u společném bohatého stolu. Vzhledem k malému počtu účastníků ve skupině uvidí každý do hrnců a pánví a bude se podílet na přípravě jídel.

 
Lekcí vás provede Olga Uková
 
Cena 1.500Kč
 

WIM HOF kurz s Filipem Zemanem

16.4. a 14.5. 

9:30 - 16:00

,,RÁD VÁS SEZNÁMÍM S WIM HOF METODOU A STANU SE VAŠÍM PRŮVODCEM NA CESTĚ KE ZDRAVĚJŠÍMU A SPOKOJENĚJŠÍMU ŽIVOTU "(Filip Zeman - certifikovaný instruktor WIM HOF metody )

Společně se seznámíme s WHM a ukážeme si, jak lze:

zlepšit dýchací návyky
snížit úroveň stresu
zvýšit hladinu energie v těle
posílit imunitu a kardiovaskulární systém
vnímat chlad i jinak, než jsme zvyklí.
Naučíme se, jak správně a bezpečně metodu praktikovat. Seznámím vás se zkušenostmi i s tím, jak mi metoda pomohla zachránit život.

Kromě teorie se zaměříme na praktický nácvik dýchacích technik, vědomou práci s chladem a nastavení mysli. Finálním bodem je pak dobrovolná dvouminutová koupel v ledové lázni.

Více informací o Filipovi si můžete pročíst na www.filipzeman.cz

Cena 2.900Kč

Víc informací

Geopatogenní zóny a kvalita vnitřního prostředí jež nás výrazně ovlivňuje

19.4.

18:45 - 20:15

Prostředí okolo nás významným způsobem ovlivňuje naše zdraví a to vždy a všude. Zejména se jedná o vlivy jako geopatogenní zóny, kvalita ovzduší a elektrosmog.
 
V této přednášce se zaměříme na první dvě kategorie jelikož z mých poznatků vyplývá, jak výrazným způsobem se tyto dvě prostředí vzájemně ovlivňují.
 
Přednáškou vás provede: Stanislav Bažacký - zakladatel projektu GeoZdraví
 
Na přednášku se můžete přihlašovat prostřednictvím rezervačního systému nebo na emailu joga@uko.cz

Hukáček

8. 4., 9. 4., 11. 3., 6. 5., 10. 6.

14:00 - 17:00

Sobotní odpoledne pro děti v srdci Jizerských hor

Pravidelné sobotní setkávání dětí v zázemí UKO jóga Bedřichov v doprovodu 3 lektorů, kteří nabízejí různé kvality:

pedagogické vzdělání se zaměřením na Montessori pedagogiku 
angličtina jako rodný jazyk
umělecké a sportovní nadání a další.
Program bude volen s ohledem na počasí a naladění dětské skupiny a vždy "s přítomností" angličtiny. 

Jóga pro děti
Poznávačky v přírodě
Výlety
Výtvarničení a tvoření
Hry a soutěže
Angličtina hravě a přirozeně

Lektor: Helena Lánská
Pomůcky a pitný režim zajištěn.
 
Cena 400Kč/dítě