Jóga Bedřichov - worshopy, pobyty a události

Události & workshopy

Pořádáme lekce jógy v Jizerských horách a mnohem víc! Těšit se můžete na pobyty s jógou, zajímavé semináře a spousty workshopů! Zaměříme se na zdravé tělo a mysl. Naučíme se vařit podle tradiční ajurvédy a pořádně si zacvičíme.

 
  • 25.1.2020
Mystycký Handpan

Ivo a Pavel Sedláček


Cesta do nejjemnějších dimenzí hudby a zvuku. Těšit se můžete na Ivo Sedláčka a Pavla Sedláčka. Ti Vás provedou relaxačním, meditačním koncertem u nás ve studiu. Přijďte si k nám odpočinout a unášet se zvukem.


350 Kč

Rezervace
 
  • 26.1.2020
Odpočinek

Jóga Nidra s Olinkou


Vědomý stav mezi spánkem a bděním.🦋 To je jóga nidra. Mysl je ve výjimečném postavení a schopnosti přijímat. Všechno se v tuto chvíli učí rychle. Mysl se dá směřovat k čemukoliv a to v ní zůstává a klíčí. Praxe jóga nidry umožňuje vnímat a přijímat intuice z podvědomí. V této fázi vědomí se rozvíjí poetika a umění, inspirace a možnosti všeho druhu. Intuice rozvinutá v jóga nidře je zdrojem pro pochopení situací a hledání odpovědí na otázky, které člověk má v bdělém stavu.


170 Kč

Rezervace
 
  • 8.2.2020
Nikol Maio

Zdravá záda, jóga a fascie – workshop s Nikol Maio


Celé naše tělo je plné vody a energie.💧

Jsou situace, které nám energií ubírají a tělo na to reaguje stažením. V těle máme velkou síť fascií, které pokrývají všechny kosti, svaly a tvoří komunikační síť našeho těla. Díky nim se i lépe vnímáme a vědoměji můžeme vést pohyb. V tomto praktickém workshopu se dostaneme do různých variant pohybu tak, abychom co nejvíce stimulovali fascialni síť a různými automasážemi se uvolníme v problematických partiích, které mají tendenci do přetížení a stažení.


1200 Kč

Rezervace