Kalendář akcí - jogabedrichov

Události & workshopy

 
  • 16:30 - 18:00
  • 10:30 - 12:00
jóga na vodě

Paddleboard jóga


Pojďte s námi zkusit jógu přímo na hladině vody Bedřichovské přehrady! Je to velká legrace, nádherné spojení jógy s vodou a sluncem. Ideální pro každého, kdo se nebere moc vážně a klidně se párkrát během lekce rád vykoupe :-). Není vhodná jen pro úplné začátečníky a neplavce. Paddle jóga je balanční cvičení na prkně na vodě, kde zapojíte a zpevníte díky pomalému cvičení a balancování na prkně celé tělo. Můžete tuto jógu pojmout jako trénink, kde si dáte pořádně do těla a nebo jako pohodovou relaxaci a uvolnění na vodě. Lekce probíhá pouze v případě hezkého počasí (ne za deště, bouřky, velkého větru) na malé přehrádce na Bedřichově, vedle stadionu a hlavního parkoviště, sraz je na břehu přehrady, 15 min. před začátkem lekce.


300 Kč

Rezervace
 
  • 19:00 - 20:00
  • 19:00 - 20:00
Měsíční jóga

Úplňková jóga


Cítíte se plní emocí, starostí či myšlenek? Chcete zažít chvilku klidu a urovnat si vše v hlavě? Dopřejte si jednou za měsíc hodinku, která je pouze a jenom pro Vás? Pozicemi uvolníme tělo, dechem energii a meditací naší mysl. Dáme si nová předsevzetí a vystoupíme do nového cyklu připravení a plní nápadů a síly je realizovat.


170 Kč

Rezervace
 
Srí Lanka

Jóga v exotice


Vydejte se s námi na Srí Lanku, kde uvidíte kořeny jógy, krásnou přírodu a necháte se zklidnit vlnami oceánu. Čekají nás ranní i večerní lekce jógy, meditace, zdravé a výživné snídaně a objevování krás Srí Lanky. Srí lanka je nádherná země, která má kulturou velmi blízko k Indii, což je matka Jógy. Přibližně 70 % obyvatel Srí Lanky jsou thérávádoví buddhisté, 12,6 % praktikuje hinduismus – obě tyto náboženství jsou spjaty s filosofii jógy. Láska, porozumění, pravda, soucit, důvěra, oddanost hlubšímu významu. To jsou kvality (a jejich mnohem více), kterým se můžeme od obyvatel Srí lanky učit. Pozitivita a úsměvy jim rozhodně nejsou cizí. Země je to nádherná, plná tajemství a přírodních krás. Pláže zde vybízejí k odpočinku a relaxaci.


Více informací