Kalendář akcí - jogabedrichov

Události & workshopy

V rytmu hudby

Jóga s živou hudbou


Nechte se pohltit magickou vibrací kytar, bubnů, tibetských mís a zpěvu manter v podání Samuela Bělohlávka a Štěpánky Ukové. Jedinečné spojení jógy a živé hudby.🎵 Lekce doprovázena jemnou hudbou, která vám pomůže se na sebe lépe naladit a vnímat svůj pohyb.


Rezervace
 
  • 17:00 - 18:30
Vůně čaje

Čajový rituál


„Čaj, potěcha nebes, pravé bohatství přírody, tišivý lék, záruka zdraví, poradce státníků, panenská láska, nektar múz, nápoj lásky. “ — Peter Anthony Motteux


Pojďte se seznámit se správnou přípravou, ochutnat čaje vhodné k dané sezoně a užít si chvilku s teplým šálkem.

Cena: 300 Kč


Rezervace
 
  • 15:00 - 17:00
Petr Ulrych

Workshop terapeutické jógy


Workshop terapeutické jógy vám nabízí reflexi vaší aktuální fyzické a psychické kondice. Půjdeme cestou uvolňování i posilování, protahování i otevírání, zklidňování i příjemné energetizace. Budeme rozpouštět blokace v rovině tělesné, mentální i emoční. Ať už budeme procházet krajinou kyčlí, pánevního dna, páteře, ramen, kolen nebo vnitřních orgánů a hormonálních žláz, vždy půjdeme vědomě a s pozorností k detailu. A protože fyzické zdraví je často podmíněno vzorci našeho myšlení, neopomeneme ani relaxační dechové techniky.

Cena kurzu: 600Kč


Rezervace
 
  • 15:00 - 18:00
Přivítejme jaro

Dubnová výzva


Přišel čas nastartovat znovu naše těla po zimním spánků a protože víme, že nejlépe se to táhne ve více lidech, připravili jsme si pro vás měsíční výzvu. Udělejte si každý den čas pro sebe a doražte na jednu hodinu jógy! Na konci měsíce vylosujeme tři odvážlivce a vytrvalce, který od nás dostanou dárek..

Cena za celý měsíc: 1000 Kč


Rezervace
 
  • Celý duben
Praktický víkendový seminář

Praktický víkendový seminář


Víkendový seminář věnovaný podrobnému pohledu na způsoby jak bezpečně a efektivně dopomoci praktikantům v jijich praxi.Seminář je vhodný především pro ty, kdo jógu učí nebo o tom uvažují. Ale i pro ty, kteří chtějí prohloubit svoji vlastní praxi. Probereme základní pravidla asistencí a poté se na jednotlivé pozice podíváme zblízka a ukážeme si různé varianty asistencí. Poté si vzájemně ve dvojicích vyzkoušíte poskytnout asistenci v pozicích, která je vhodný jak pro vás tak i pro praktikujícího. Při práci ve dvojících bude dostatek času si osvojit vám vyhovující způsoby asistencí a následně budeme zkoušet asistovat v plynoucí hodině. Vhodnou asistencí je možno poskytnout praktikujícímu hlubší prožitek z pozice, je možné dopomoci do pozice kam si praktikant sám netroufá a v neposlední řadě asistence slouží k ochraně cvičících před zraněním nevhodným provedením ásany. Je to velmi účinná technika jak navést praktikující do hlubšího prožití pozic a pomoci jim posunout se v jejich vlastní praxi.

Cena kurzu: 3.200Kč

Možnost zaplatit si ubytování po celý víkend


Rezervace
 
  • Celý den
Milujeme jógu

Mezinárodní den jógy


16:00 - 16:55 / Power jóga - Olga


17:00 - 17:55 / Zdravá záda - Iveta
17:00 - 17:55 / Dětská jóga - Martinka
18:00 - 18:55 / Fasciální jóga - Olga
18:00 - 18:55 / Dětská jóga - Martinka
19:00 - 19:55 / Jógová terapie - Olga
20:00 - 20:55 / Jóga core - Martina
21:00 - 21:55 / Restorativní jóga - Olga / Martinka


Rezervace
 
  • 16:00 - 22:00