Aktuální akce

14.6.


Úplňková jóga


Cítíte se plní emocí, starostí či myšlenek? Chcete zažít chvilku klidu a urovnat si vše v hlavě? Dopřejte si jednou za měsíc hodinku, která je pouze a jenom pro Vás? Pozicemi uvolníme tělo, dechem energii a meditací naší mysl. Dáme si nová předsevzetí a vystoupíme do nového cyklu připravení a plní nápadů a síly je realizovat.


Rezervace

Nadcházející události

18.6.


HORMONÁLNÍ JÓGOVÁ TERAPIE (Petra Bidlasová + Alica Szabo)


V lidském těle souvisí vše se vším, vše je dokonale propojené. Pokud má organismus správně fungovat, musí být vše ve vzájemné rovnováze. Hormonální balanc je tím, co zásadně ovlivňuje naše zdraví a celkovou rovnováhu organismu.  

Během víkendu budeme naši hormonální soustavu ladit správným pohybem, dechovými a meditačními technikami, zdravou stravou a samozřejmě také odpočinkem a pobytem v čistém horském prostředí. 


950,-

Rezervace

21.6.


Den jógy na Bedřichově


Přijďte si vyzkoušet všechny styly jógy, které nabízíme. Po celý den na vás čekají lekce s různými lektory. Máte tak jedinečnou příležitost si zdarma zacvičit lekce, které jsou pro vás nové a nebo jste váhali vyzkoušet. Lekce už nyní najdete v našem rezervačním systému.

Nebude chybět malé občerstvení a v odpoledních hodinách děti můžete vzít sebou, bude pro ně zajištěn program: dětská jóga, tvoření, malování mandal a malování hennou.


ZDARMA

Přihlášení na lekci je možné i bez registrace, ale je třeba si zarezervovat místo přes mail joga@uko.cz Rezervace

26.6. 19:00 - 20:30


Jóga s živou hudbou s Lucií Lufkou Kejvalovou


Jedinečné spojení jógy a živé hudby. Lekce doprovázená jemnou hudbou, která vám pomůže se na sebe lépe naladit a vnímat svůj pohyb. Nechte se pohltit magickými tóny hrou na lyru a zpěvem v podání Lucie Lufky Kejvalové.  Lyra je v ladění 432Hz. Tato frekvence je blahodárnější než 440Hz, ve které se běžně ladí.


300,-

Rezervace