Jóga Bedřichov - worshopy, pobyty a události

Události & workshopy

 
  • 14:00 - 17:00
  • 14:00 - 17:00
techniky dýchání

seminář Pranajáma


Cítíte napětí ve Vašem těle? Zkracuje se Vám dech a zrychluje tep? Tento seminář byl navrhnut tak, aby jste se naučili pracovat se stresem v běžném životě a naučili se dýchací techniky, které můžete použít a redukovat tak negativní učinky stresu na Vaše tělo a mysl.


400 Kč

Rezervace
 
  • 17:00 - 20:30
beseda s Mytri Suchetas

Seminář s Mytri Suchetas


Opětovně přijíždí do ČR jihoindický duchovní a jogový učitel Mytri Suchetas.🙏 Setkání bude probíhat formou přednášky, besedy a meditačních cvičení.

Téma semináře:


Karma joga-joga Činností. meditace k Vnitřnímu Tichu, Meditace a Pranajama, Meditace a Duchovní Vývoj, jak zachovat Meditativní stav a Soustředění.
400 Kč

Rezervace
 
  • 18:30 - 20:00
Měsíční jóga

Úplňková jóga


Cítíte se plní emocí, starostí či myšlenek? Chcete zažít chvilku klidu a urovnat si vše v hlavě? Dopřejte si jednou za měsíc hodinku, která je pouze a jenom pro Vás? Pozicemi uvolníme tělo, dechem energii a meditací naší mysl. Dáme si nová předsevzetí a vystoupíme do nového cyklu připravení a plní nápadů a síly je realizovat.


170 Kč

Rezervace
 
Srí Lanka

Jóga v exotice


Vydejte se s námi na Srí Lanku, kde uvidíte kořeny jógy, krásnou přírodu a necháte se zklidnit vlnami oceánu. Čekají nás ranní i večerní lekce jógy, meditace, zdravé a výživné snídaně a objevování krás Srí Lanky. Srí lanka je nádherná země, která má kulturou velmi blízko k Indii, což je matka Jógy. Přibližně 70 % obyvatel Srí Lanky jsou thérávádoví buddhisté, 12,6 % praktikuje hinduismus – obě tyto náboženství jsou spjaty s filosofii jógy. Láska, porozumění, pravda, soucit, důvěra, oddanost hlubšímu významu. To jsou kvality (a jejich mnohem více), kterým se můžeme od obyvatel Srí lanky učit. Pozitivita a úsměvy jim rozhodně nejsou cizí. Země je to nádherná, plná tajemství a přírodních krás. Pláže zde vybízejí k odpočinku a relaxaci.


Více informací