parallax background

Ranní probuzení

Chcete své ráno začít jinak? Chcete se cítit plní energie a těšit se na vše, co vás čeká? Pojďme spolu probudit lásku k životu a to hned ráno!

Proč ranní probuzení

Tato série je pro každého, kdo chce začít jinak. Vkročit do každého dne s probuzeným, aktivním tělem plný energie a uvolněné mysli. Pro tuto sérii nebudete potřebovat nic, pouze vaši jógovou podložku a vaše krásné já. Usmějte se, narovnejte se a vstupte do nového dne!

Čekají vás 4 videa

Ranní probuzení pozdrav slunci

Prastarý tanec, který byl navržen, abychom vyjádřili vděčnost za každý nový den, sluneční svit a vzduch, který dýcháme. Pojďme na to!

Ranní probuzení

Cítíte se staženi a máte pocit, že nemůžete vykročit do dalšího dne? Tato sekvence protáhne, co je potřeba a vy se budete cítit krásně pružní a naladění na nový den.

Zaměření na páteř

Páteř-základ našeho postavení. Jejím tajemstvím je, že se vyživuje pohybem. Dodejte páteři vše, co potřebuje a poskytne vám tak den plný bezbolestného pohybu.

Meditace

Nastavení mysli je klíčové. Zastavte se, nadechněte se a pak plní klidu a míru vstupte do nového dne.

Koupit balíček a zacvičit si ještě dnes

 

Po zaplacení objednávky, vám bude zaslán e-mail, ve kterém najdete veškerá videa, která patří k balíčku.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
parallax background

Kdo vás jógou provede

 

Martina Michalová

Jógu dělám celý svůj život. Jako dítě jsem byla hyperaktivní a jóga mi pomohla se zklidnit. Když mi bylo 22 přestěhovala jsem se do Kanady a jako každá změna, i tato byla velmi těžká. Jóga mi pomohla najit klid, pohodu a komunitu. Potkala jsem zde svoji učitelku – mentorku, Christinu Raskin, která mi svým jemným vedením, plným porozumění a neodsuzování změnila život.🌷A za to jsem ji nesmírně vděčná.