parallax background

Jóga pro každý den

Čeká vás dovolená, ale jógu si nechcete nechat ujít? Kryjeme vás! Vytvořili jsme sérii 7 videí, které vás budou během dovolené doprovázet a zároveň si tak zlepšíte den.

Proč je skvělé si zacvičit tuto jógovou sérii

Protáhnete tělo po cestě
Rozproudíte energii na celý den
Zachováte si klidnou mysl
Pustíte si kdekoliv a kdykoliv
Cílem jógy je harmonizace těla a mysli, a díky našim videím se můžete ponořit do praxe s lehkostí a radostí. Připojte se k nám, ať už jste doma, v parku nebo na dovolené.

Objevte letní jógovou pohodu

7 Videí pro cvičení jógy kdekoliv a kdykoliv

Přivítejte léto s naší exkluzivní sérií jógových videí! Tato kolekce zahrnuje 7 videí (každé v délce 20 - 30 min), která jsou navržena tak, abyste mohli cvičit jógu kdekoliv a kdykoliv.

Protažení po cestě: osvěžte se po náročné cestě

Jste ztuhlí po dlouhém letu nebo cestě v autě? Bolí vás celé tělo? S touto jógovou lekcí si protáhnete svaly a budete připraveni si užít dovolenou naplno!

Čas na plavky: jógová lekce pro krásně vytvarované bříško

Je čas obléknout si plavky! Tato jógová lekce vám krásně vytonuje bříško, takže se můžete celý den slunit a cítit se skvěle. Připojte se k nám a užijte si slunce s novou energií a sebedůvěrou.

Power jóga: uvolněte mysl a načerpejte sílu

Dovolené mohou být někdy náročné, a proto jsme navrhli tuto speciální power jógu. Připojte se k nám, vypněte na chvíli hlavu a načerpejte novou sílu.

Protáhnout a vyklidnit: získejte zpět svou energii

Cítíte se vyčerpaní a bez energie? Protáhněte své tělo, uvolněte napětí a najděte klid v duši. Tato lekce je navržena tak, aby vám pomohla obnovit energii a pocit pohody.

 

Vinyasa jóga: plynulý pohyb a klid mysli

Rozhýbat a plynout, o tom je tato lekce. Připojte se a objevte krásu vinyasa jógy, kde se dech a pohyb spojují do harmonické sekvence. Pojďme společně plynout v elementu vody a být plně přítomni tady a teď.

Jógová Harmonie: nalézání rovnováhy mezi dáváním a přijímáním

Meditace je praxe, která nám pomáhá najít klid a soustředění. Někdy se při cestování můžeme ztratit v myšlenkách, ale tato jednoduchá technika nás přivede zpět do přítomného okamžiku. Připojte se k nám a společně objevme krásu meditace a její sílu přinášející klid do našich životů.

Meditace: klid a soustředění v přítomném okamžiku

Meditace je praxe, která nám pomáhá najít klid a soustředění. Někdy se při cestování můžeme ztratit v myšlenkách, ale tato jednoduchá technika nás přivede zpět do "teď". Připojte se ke mně a společně objevujme krásu meditace a její sílu přinášející klid do našich životů.

o balíčcích říkáte...

Jogíni, kteří už cvičí s námi

Pusťte si ukázku a přesvědčte se sami

Koupit jógový balíček a zacvičit si ještě dnes

 

Po zaplacení objednávky, vám bude zaslán e-mail, ve kterém najdete veškerá videa, která patří k balíčku. Můžete si tak lekce jógy pustit kdekoliv a kdykoliv.

Nejčastější dotazy

Nevíte si rady? Něco vám není jasné? Pokud nezodpovíme váš dotaz níže, napište nám na e-mail joga@uko.cz.
1Jakou formou dostanu videa po zaplacení?
Po zaplacení vám přijdou videa do e-mailu odkud si je můžete přehrát.
2V čem se liší jógové balíčky od online lekcí?
Především kvalitou videí a tématem. Každý balíček se zaměřuje na konkrétní téma a je tím pádem unikátní.
3Jak dlouho budu mít k videím přístup?
Přístup k videím je doživotně.
parallax background

Kdo vás jógou provede

 

Martina Michalová

Jógu dělám celý svůj život. Jako dítě jsem byla hyperaktivní a jóga mi pomohla se zklidnit. Když mi bylo 22 přestěhovala jsem se do Kanady a jako každá změna, i tato byla velmi těžká. Jóga mi pomohla najit klid, pohodu a komunitu. Potkala jsem zde svoji učitelku – mentorku, Christinu Raskin, která mi svým jemným vedením, plným porozumění a neodsuzování změnila život.🌷A za to jsem ji nesmírně vděčná.